„Do Rzeczy” (38) Nowy ekshibicjonizm. Jak uchronić dzieci przed samozwańczymi seksedukatorkami?

„Do Rzeczy” (38) Nowy ekshibicjonizm. Jak uchronić dzieci przed samozwańczymi seksedukatorkami?

Seksedukacja to wdzięczny temat dla polskich celebrytów. Seks zawsze dobrze się sprzedaje w mediach, a­ przy okazji można uderzyć w­ PiS czy „zacofany” Kosciół – Kamila Baranowska w tekście „Seksbojówka” punktuje tych, którzy zabrali się za edukację seksualną: modelkę Anję Rubik, piosenkarkę Margaret czy blogerkę Maffashion.

Celebryci nie są wiarygodni w nauczaniu o seksie, bo w tym chodzi o przekazywanie wartości. A nie damy wartości młodym, jeśli sami nie będziemy tym żyli –ocenia w rozmowie z Łukaszem Zboralskim prof. Urszula Dudziak z KUL. I dodaje: - Nie jest to edukacja do miłości, czystości i nauczanie oparte na wartościach moralnych, ale po prostu zachęta, a nawet presja, postulowanie kontaktów niosących przyjemność seksualną, promowanie rozwiązłości.

Wojciech Wybranowski w tekście „Pojedynek jedynek” wskazuje, gdzie w Polsce dojdzie do najciekawszych pojedynków wyborczych. I gdzie zmierzą się ikony zwalczających się obozów politycznych

Sprawa „Małej Emi” dowodzi kompletnej degeneracji i zidiocenia w antypisie, a szczególnie w jego mediach – dowodzi Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Eminizacja >>Gazety Wyborczej<<”.

Paweł Kukiz dogadał się z PSL. Widać wyraźnie, że jego celem jest zaszkodzić Konfederacji. Tak jak pięć lat temu miał nie dopuścić, aby Wolność weszła do Sejmu – twierdzi Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Robert Tekieli w liście otwartym do Tomasza Terlikowskiego pyta o jego wywiad dla „Gazety Wborczej” w tekście „Czy Terlikowski zdradził”.

Tomasz Terlikowski wskazuje, co dla Polski znaczą aktualne wybory w Izraelu – czy ma znaczenie, że do Knesetu prawdopodobnie nie wejdzie antypolska partia Liebermana?

Cezary Kaźmierczak w rozmowie ze Stefanem Sękowskim zastanawia się, co dla polskiej gospodarki znaczy zapowiedź ponoszenia płacy minimalnej.

 

Ponadto w „Do Rzeczy” trzy historyczne dodatki specjalne: „Zbrodnie sowieckie”, „Ukradzione dzieciństwo” oraz „A jednak wojna”.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 10 września 2018 r. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play(Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.