Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

23.09.2018

"Wprost" 39 Pieniądze nie spadły mi z nieba. Lista Najbogatszych Polek

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Anna Lewandowska. Pierwszy wywiad o nowym biznesie.

Na stronach „Wprost“ również:

Wojskowa zmiana warty. Mariusz Błaszczak traci wpływy. Mówi się nawet o dymisji ministra obrony narodowej. Miałby go zastąpić Michał Jach.

To nie trolle wybrały Andrzeja Dudę. Nic nie wiadomo, żeby w kampanii prezydenta były jakieś boty – mówi Krzysztof Łapiński, były rzecznik prezydenta i członek jego sztabu wyborczego.

Chińskie boty w polskiej kampanii. W obecną kampanię Jakiego I Trzaskowskiego zaangażowane są chińskie konta. Nie wiemy, jaka jest skala manipulacji w sieci – ujawnia dr Paweł Matuszewski, socjolog, który prowadzi badania w mediach społecznościowych.

Społeczeństwo

Pedofilia wymiatana spod dywanu. Pedofil to nie wilk, który wyskoczy zza krzaka I porwie dziecko. Najczęściej sprawcą jest osoba bliska – sąsiad, ojciec, ksiądz – mówi seksuolog dr Wiesław Czernikiewicz, ekspert w diagnozowaniu I terapii pedofilów.

Nie jestem tylko żoną. Pamiętam jak zarobiłam swoje pierwsze duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz nie wstydzę się pieniędzy. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy – mówi Anna Lewandowska, jedna z najbogatszych Polek.

Biznes 

Z zielonego w czerwone. W jeden weekend zielony Bank Zachodni WBK przekształcił się w czerwony Santander Bank Polska. Polscy klienci stali się częścią największego banku w strefie euro.

Ceny pod napięciem. Ceny energii będą rosnąć, a polską energetykę czekają ogromne zmiany. Za 25 lat niektóre koncerny energetyczne mogą zniknąć z rynku.

Zagranica

Putin ucieka na poligon.  Wielkie manewry rosyjskiej armii przykrywają kolejne wizerunkowe wpadki Kremla na arenie międzynarodowej. Przygotowania do odparcia wyimaginowanych ataków mają potwierdzać, że to Rosja broni się przed agresją, a nie odwrotnie.

W oblężonym Białym Domu. Polski prezydent gościł w Waszyngtonie w wyjątkowo trudnym dla Donalda Trumpa momencie, bo choć amerykańska gospodarka kwitnie, w polityce wewnętrznej wrze.

Kultura

„Kler“ rządzi. Po projekcji filmu Wojciecha Smarzowskiego widzowie go docenili i dali sygnał, że mają już dość arogancji Kościoła.

Co mnie inspiruje mówi Ewa Chodakowska. Wspieram ludzi gotowych na wyzwania.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 24 września trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów