Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

16.09.2018

"Wprost" (38) Serce. Jak uniknąć zawału i odjąć sobie lat.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Co trzeci Polak jest chory na serce.

Na stronach „Wprost“ również:

Dopadł mnie antysemicki ściek. Nie zgadzam się z wizją państwa, które utożsamia nowoczesność z wieżowcami i kolejnymi centrami handlowymi – mówi Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy, i opowiada, co się stało gdy ujawnił swoje żydowskie korzenie.

Drużyna cienia. Nowy rzecznik prezydenta Błażej Spychalski to słabszy od poprzednika przeciwnik dla Krzysztofa Szczerskiego, nazwanego kąśliwie wiceprezydentem. Ale nie jest osamotniony.

Czas protestów. Rządzie, płac! Optymistyczne opinie na temat kondycji gospodarki a tym samym budżetu, przyniosły owoce w postaci protestów budżetówki.

Społeczeństwo

Kiedy serce nie daje rady.  Koller number one – tak o chorobach serca mówią lekarze. Dolegliwości serca jednak lekceważymy, a jak ognia boimy się nowotworów. Tymczasem to właśnie choroby układu krążenia są najczęściej przyczyną zgonów Polek I Polaków.

Pięć rzeczy, których nie wiesz o sercu. Czy serce może pęknąć? Co łączy zaburzenia erekcji z chorobami serca? Dlaczego warto wyleżeć grypę? Zaskakujące fakty o najważniejszym organie człowieka.

Związek na umowę śmieciową. Razem mieszkają, spłacają kredyt, gotują I uprawiają jogging. Umówili się na wspólne życie, ale się nie kochają.

Biznes 

Prohibicja po polsku. Coraz więcej miast wprowadza nocną prohibicję. I, wbrew pozorom, mieszkańcy wcale nie narzekają. Nie w smak to tylko branży I właścicielom małych sklepów, którzy żyją z nocnych klientów

Lotniskowe gry. Michael O’Leary, szef Ryanairu, największego przewoźnika w Europie, atakuje polski rząd, twierdząc, że budowa CPK to głupi pomysł. Mówi to nie z troski o Polskę, ale o interesy własnej firmy.

Zagranica

Zmierzch Europy, jaką znamy . Ostatnie orędzie przewodniczącego Junckera zamyka nie tylko jego europejską karierę, ale też całą epokę. Główny nurt europejski nerwowo szuka teraz sposobów obrony przed naporem populistów.

Czujemy się zagrożeni przez Rosję. Współpraca z Polską zwiększa nasze bezpieczeństwo – mówi Saulius Skvernelis, premier Litwy, i podkreśla, że fundamentem Unii Europejskiej są wspólne wartości.

Co mnie inspiruje mówi Agnieszka Gozdyra. Chcę chwytać dzień.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 17 września trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów