Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

29.07.2018

"Wprost" (31) Mafia wraca

Inne wersje: txt

Temat z okładki. "Mafia wraca". Jan „Miami“ Fabiańczyk, najbardziej znany polski policjant przykrywkowiec, ostrzega : Dziś policji nie ma. 

Na stronach „Wprost“ również:

Nie ma policji. Policja jest dziś słaba, podobnie jak w latach 90. Mamy ponad 5 tyś wakatów. Funkcjonariusze odchodzą, bo nie widzą przyszłości w służbach mundurowych.

PiS robi antyliberalną rewolucję. Przy obecnej słabości opozycji rządy Jarosława Kaczyńskiego mogą trwać długo, przewiduje prof. Paweł Śpiewak, socjolog.

Wrocławski poker. Jeśli Platforma Obywatelska przegra wybory samorządowe we Wrocławiu Grzegorz Schetyna może stracić przywództwo w Platformie.

Społeczeństwo

Jestem feministą. Wielu mężczyzn uważa, że penis to immunitet, berło daje władzę. Ja należę do mężczyzn, którzy wspierają walkę kobiet o przestrzeń do własnej realizacji – mówi Piotr Stramowski, aktor.

Ktoś mi chce zniszczyć życie. Historia rapera Bonus RPK

Biznes 

Polskie sikawki najlepsze.  Ponad milion złotych – takie koszty akcji ratunkowej polskich strażaków w Szwecji. Ten milion to najlepsza i najtańsza reklama naszego kraju za granicą.

Petrochemia to przyszłość. PKN Orlen planuje znaczące inwestycje, aby umocnić się na rynku przerobu ropy.

Zagranica. 

Maskotka Putina.  Kariera byłego kanclerza Niemiec w Gazpromie pokazała rosyjskim elitom, że niemal każdego zachodniego polityka można kupić.

Europa płone. Tragiczne pożary w Gracji pokazują, że miejsce na spędzanie urlopu trzeba wybierać w tym sezonie wybierać szczególnie staranie. Służby pożarowe UE ostrzegają przed ogniem w Grecji po Szwecji i od Finlandii po Francję i Hiszpanię.

Raport „Wprost“ Mężczyzna cierpi w milczeniu. Wielu facetów uważa, że badania lekarskie naprawdę wygląda jak to z „Dnia świra“, więc trudno się dziwić, że odkładają wizytę na wieczne nigdy – mówi Michał Pozdał, psychoterapeuta i seksuolog.

„Wprost“ co mnie inspiruje  – ks. Jacek Stryczek. Nie mieszczę się w światach.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 30 lipca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów