Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

22.07.2018

"Wprost" 30 Ewa Kasprzyk bez cenzury

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Ewa Kasprzyk bez cenzury. Wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią.

Na stronach „Wprost“ również:

O kobiecości, facetach, menopauzie i prawie do aborcji.

Brukselskie ławy marzeń. Dzięki przyjętym przez Sejm zmianom w ordynacji do europarlamentu PiS załatwi problem narodowców i uzyska znacznie więcej mandatów dla swoich polityków.

Niesłychanie uprzejmy killer. Mariusz Kamiński, minister koordynujący służby specjalne, w ubiegłym tygodniu został ostatecznie uwolniony od sprawy o przekroczenie uprawnień przy aferze gruntowej, która ciągnęła się za nim od 2009 r.

Jestem politykiem na odwyku. Polacy czują niechęć do tych, którzy mają lepiej i pogardzają tymi, co mają gorzeje. Takimi złymi emocjami żywi się dzisiejsza targowica, czyli PiS – mówi Andrzej Olechowski, były minister finansów, Człowiek Roku „Wprost“ 2000.

Społeczeństwo

Kobieta w dobrym wieku. Wszyscy się spodziewają, że kobieta po sześćdziesiątce powinna czołgać się w stronę cmentarza. A ja wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią – mówi Ewa Kasprzyk, aktorka.

Biznes 

Jak stracić 18 milionów.  W mojej sprawie zapadł absurdalny wyrok. Spółka w której jestem prezesem, straciła grunty, a ja jeszcze muszę zapłacić kilkanaście milionów złotych. To wszystko w majestacie prawa – mówi przedsiębiorca Eugeniusz Jasikowski.

Malinowe wojny. Rolnicy chcą, by za owoce płacono im więcej. Przetwórcy wytykają rolnikom, że nie potrafią się dogadać i sami obniżają ceny.

Zagranica. 

Trumputin.  Występ prezydenta USA po spotkaniu z Putinem w Helsinkach wywołał burzą. Jednak poza wizerunkową kompromitacją Trumpa jego wystąpienie nie przynosi jakichś szczególnie szkodliwych dla Polski konkretów.

Raport „Wprost“ 7 sposobów na zdrowie i młodość.

„Wprost“ co mnie inspiruje  – Dorota Gawryluk – Fascynują mnie ludzie.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 23 lipca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów