Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

15.07.2018

"Wprost"(29) Kobieta w męskim świecie

Inne wersje: txtjpg

Temat z okładki. Martyna Wojciechowska. Kobieta w męskim świecie

Na stronach „Wprost“ również:

Kampania wrześniowa. Na jesień opozycja szykuje się do wielkiej politycznej ofensywy.Ale kampanię samorządową mogą niespodziewanie zdominować protesty związków zawodowych. Działacze grożą, że stanie cała budżetówka

Jesienią zacznie się batalia o Polskę. Patryk Jaki to ślizgacz polityczny. Warszawiacy nie wybaczą mu osobistej hipokryzji – mówi Rafał Trzaskowski, kandydat PO na prezydenta Warszawy.

Zawiodłem się na Petru. Ryszard Petru okazał się niedojrzały politycznie, egocentryzm jest i niego tak silny, że blokuje rozum. W efekcie szkodzi sobie, przy okazji projektowi, który współtworzył – mówi prof. Leszek Balcerowicz, były wiceminister i minister finansów. 

Kaczyński to mędrzec nad mędrcami. Morawiecki ze swoją umiejętnością poruszania się po salonach jest niezwykle skuteczny w tłumaczeniu liderom europejskim, co tak naprawdę w Polsce się dzieje – mówi Joanna Lichocka, posłanka PiS.

Prawica urosła na traumie Jedwabnego. Mój dawny kolega firmuje działania CBA wobec mnie i kieruje czymś, co można nazwać policją polityczną PiS. To taka opowieść o bojownikach o wolność, którzy potem budują dyktaturę – mówi prof. Paweł Machcewicz

Społeczeństwo

Byłam zakapiorem. Koledzy po fachu patrzyli na mnie z politowaniem, testowali mnie, próbowali wyszydzić, wytykali najmniejszy błąd i czekali na potknięcie. To było jak fala w wojsku – wspomina Martyna Wojciechowska.

Piasek, ropa i iperyt. Bałtyk niestety, nie jest ciepły i niebieski jak Adriatyk – jest żółty, zimny, a na jego dnie lezą bomby, beczki z gazami bojowymi i wraki okrętów wojennych

Dokumentacja podatnika – papierowa czy elektroniczna? Przywiązywanie organów podatkowych do dokumentów w wersji papierowej to tylko jeden z argumentów na rzecz tego, że fiskus mentalnie nadal tkwi w poprzednim stuleciu.

Lista 100 Królowie regionów. Mapa polskiego bogactwa.

Biznes 

Hamulce dla firm. W Polsce z powodu wielu barier rozwojowych liczba małych i średnich firm w przeliczeniu na mieszkańca jest najmniejsza w Unii Europejskiej.

Zagranica. 

Gra Trumpa, gra Putina. Umówione na 16 lipca spotkanie prezydentów USA i Rosji w Helsinkach to nie nowa Jałty – ma jedynie wzmocnić ich pozycje na własnych podwórkach.

„Wprost“ co mnie inspiruje  – Maciej Orłoś „Śniłem amerykański sen“

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 16 lipca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski i będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów