Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.06.2018

Wprost (25) "Kukiz się sypie"

Inne wersje: txt

Temat z okładki. "Kukiz się sypie". Tuż przed wyborami samorządowymi ugrupowanie Kukiz’15 przeżywa trudne chwile, które mogą zmieść te formację ze sceny politycznej.

Na stronach „Wprost“ również:

Lewica kontra lewica. Wypadły z parlamentu, straciły rzesze wyborców, ekscytują się pytaniem, kto kogo ostatecznie pokona. Ugrupowania lewicowe.

Zajazd na Litwie. Fundacja podległa MSZ zawiadomiła prokuraturę o przekrętach w Związku Polaków na Litwie. I sama znalazła się pod ostrzałem polityków z obozem rządzącym.

Tusk będzie w Radzie Europejskiej do ostatniego dnia kadencji. Obaj z Januszem Lewandowskim przekonujemy, że Parlament Europejski nie powinien wprowadzać cięć w polityce spójności. Nadal będziemy to robić, choć pewnie na koniec i tak zostaniemy zdrajcami – mówi Jan Olbrych, europoseł PO. 

Społeczeństwo

Zbigniew i Michał Lew Starowiczowie: Synu pomówmy o seksie.

Dla mnie Tomek żyje. Gdy syn podciął sobie żyły, powiedziałem, „Za bardzo Cię kocham, żeby patrzeć, jak idziesz do grobu. Opuść mój dom“ – mówi Witold Mackiewicz, ojciec tragicznie zmarłego himalaisty. 

Biznes 

Pieniądze z drugiej ręki. Dawne lumpeksy i second-handy to dziś duże sieciowe salony z używaną odzieżą. Zasada jest taka, że nic się nie zmarnuje.

Zarobić na chaosie. Jak wrócić z wakacji mądrzejszym zainspirowanym i z większym dystansem do świata? Trzeba przeczytać te książki.

Zagranica. 

Salonowiec Kim – Donald Trump dopieszczał w Singapurze przywódcę Korei Północnej, jak się dało. Ale już następnego dnia Amerykanie dali jasno do zrozumienia, że jeśli Kim będzie próbował migać się od rozbrojenia, nie uzyska nic poza pamiątkowym zdjęciem z prezydentem USA.

Nowa rubryka. Patent „Wprost“ – Jak podróżować z dziećmi radzi Anna Olej –Kobus, podróżniczka, autorka książek min. „Podróżuj z dzieckiem“ i cyklu „Podróżownik“ 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 18 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów