Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

10.06.2018

"Wprost" (24) Nowe rozdanie w obozie władzy

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Zmiany w PiS. Kulisy planowanej rekonstrukcji rządu. Powrót prezesa za szpitala na Nowogrodzką oznacza wzmocnienie pozycji Mateusza Morawickiego. Premier coraz poważniej myśli o autorskiej rekonstrukcji rządu.

Na stronach „Wprost“ również:

Ustawa Gowina pod groźbą weta. Wicepremier i minister nauki wiedział, jak sobie zapewnić przychylność rektorów, ale na drodze do jego reformy stoi jeszcze Pałac Prezydencki.

Macierewicz i pieniądze sekty Moona. W latach 80. Antoni Macierewicz próbował budować ośrodek opozycyjny alternatywny wobec podziemnej Solidarności. Jednym ze źródeł finansowania miały być pieniądze sekty Moona.

Nowe narkotyki. Polacy nie wiedzą co zażywają, a dilerzy nie wiedzą co sprzedają. Narkotyki wymknęły się spod kontroli państwa, lekarzy i samych użytkowników.

Mundial 2018. Piłkarskie mistrzostwa świata mają pokazać, że Rosja rośnie w siłę i odnosi same sukcesy. Zmaganiom sportowym towarzyszą polityczne.

Biznes 

Niedziela dla dużych i bogatych.  Zakaz handlu w niedziele sprawił, że Polacy robią zakupy na zapas, głównie w Biedronce i Lidlu. Tracą sklepy osiedlowe i centra handlowe. Związkowcy zaś chcą przepisy zaostrzyć.

Polski budżet stać na wiele. Jarosław Kaczyński ma pod swoim dowództwem zaciężną armię, która domaga się żołdu, a nawet łupów – mówi Ryszard Bugaj. 

Orły nauki biznesu i sztuki. Na gali w Lublinie nagrody odebrali przedsiębiorcy z województw lubelskiego i świętokrzyskiego. Wręczono też nagrody.

Zagranica. 

Miotła Trumpa - nowi ambasadorowie idą w świat.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 11 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów