Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

03.06.2018

"Wprost" (23) Komu zaszkodzi Izabela

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Kulisy afery, czyli zemsta Czarnej Pantery. Seksafera posła Pięty. Kłopoty czekają jeszcze co najmniej dwóch polityków obozu władzy. Dlaczego służby ich nie ochroniły.

Na stronach „Wprost“ również:

Schetyna jest fighterem. Trwa woja. Każdy ma rozpisane swoje role i zadania, by ten pisowski walec powstrzymywać – mówi Krzysztof Brejza, poseł PO.

Społeczeństwo 

Między nami swingersami. Bilety na imprezy dla swingersów rozchodzą się w ciągu kilku dni, powstają ośrodki i kluby specjalnie dla nich. Ale grupowy seks w Pałacy Kultury i Nauki?

Dzieci to całe nasze życie. O 40 dniowym proteście w Sejmie opowiadają Katarzyna i Karol Milewiczowie rodzice Wiktorii i Magdy. 

Niech państwo się wstydzi. Polska jest jednym z najbardziej homofobicznych państw w Europie. Za nasze miejsce w tym rankingu odpowiadają politycy. Obywatele próbują oddolnie walczyć z dyskryminacją.

Biznes 

Być działaczem. W polskim sporcie jeszcze nigdy nie było tak dużo pieniędzy. Jednak wśród działaczy sportowych nadal królują „leśne dziadki“. Młodych i zdolnych menedżerów można policzyć na palcach jednej ręki.

Klauzula dla czy na każdego? Urzędnicy skarbowi dysponują bronią atomową – klauzulą obejścia prawa podatkowego. Przedsiębiorcy obawiają się, ze któregoś dnia może ona eksplodować.

Silne polskie firmy. Na GPW w Warszawie wręczyliśmy statuetki liderom Listy 200 największych polskich firm.

Energia zza oceanu. Reaktory jądrowe nowej generacji są dużo tańsze w budowie od tradycyjnych – mówi Simon Irish, CEO w Terrestrial Energy.

Gdzie się leczyć – Najlepsze kliniki okulistyczne

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 4 czerwca trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów