Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

28.05.2018

"Wprost" (22) "Jak sypał Macierewicz"

Inne wersje: txt

Temat z okładki. „Jak sypał Macierewicz, czyli lustrator ze skazą 

W czasie śledztwa dotyczącego marca 1968 r. Antoni Macierewicz obciążył w zeznaniach cztery osoby - wynika z biografii byłego szefa MON, która ukaże się 6 czerwca. Przez lata lustrował innych, sam obciążał kolegów. Ujawniamy nieznane dokumenty ze śledztwa 1968r.

Na stronach „Wprost“ również:

Tusk na prezydenta. Myślę, że Tusk zastanawia się nad powrotem do polityki krajowej. Namawiamy go do startu na urząd prezydenta – mówi Rafał Grupiński, szef Platformy Obywatelskiej w Wielkopolsce.

 Adam Hofman i jego gabinet. Były rzecznik PiS teraz prowadzi rozmowy z politykami. Twierdzi, że chce, by o nim pamiętano. Pytanie, kto ma pamiętać jest otwarte.

Procesem w smog – Mieszkańcy wygrywają z miastami procesy o smog. Tym razem pozew złożyło kilkudziesięciu aktorów i celebrytów, wśród nich Jerzy Stuhr.

Społeczeństwo 

Jałmużnik, który wstał od biurka. Nominacja kardynalska dla Konrada Krajewskiego, księdza, który oddał swoje mieszkanie uchodźcom i ustawił prysznice dla bezdomnych na placu św. Piotra to wyzwanie dla katolickich hirerarchów. Zwłaszcza polskich.

Alimenty to nie prezenty. Milion polskich dzieci nie dostane należnych im pieniędzy. Dłużnicy alimentacyjni dzielą się na Liski Chytruski, Smerfy Ciamajdy i Sindbadów Żeglarzy – mówi Robert Damski, komornik sądowy.

Biznes 

Ranking Wprost – Polscy Ambasadorzy. Nie potrzebujemy fundacji do promowania Polski w świecie, bo najlepszymi ambasadorami marki Polska są nasi przedsiębiorcy.

GPW dla rodzinnego biznesu. Dla firm rodzinnych giełda może być miejscem, gdzie nie tylko pozyskają kapitał, lec także uwiarygodnią się w oczach kontrahentów czy rozwiążą problem sukcesji.

Gdzie się leczyć – Ranking szpitali – laryngologia i ortopedia

Zagranica 

Kuszenie Europy – Wbicie klina między UE i USA to jedno z marzeń Moskwy. Kreml wykorzystuje do tego powszechne w Unii oburzenie na Trumpa.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 28 maja trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów