Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

27.05.2018

Do Rzeczy (22) "Ciemne chmury nad Kwaśniewskimi"

Inne wersje: txt

Śledztwo „Do Rzeczy”: CIEMNE CHMURY NAD KWAŚNIEWSKIMI

Badają przepływy pieniędzy między kontami

Śledczy mają informacje o transakcjach finansowych z kilkunastu rachunków bankowych oraz szczegółową analizę połączeń telefonicznych. Czy będzie przełom w postępowaniu dotyczącym byłego prezydenta i jego małżonki? pyta Wojciech Wybranowski w artykule „Rachunki pogrążą Kwaśniewskich?”.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

Im bardziej politycy PiS zaprzeczają złemu stanowi zdrowia prezesa, tym bardziej utwierdzają niektórych w tym, że „coś jest na rzeczy”. A jaka jest prawda? – zastanawia się Kamila Baranowska w tekście „Kolano prezesa”.

Jego zeznania pomogły skazać gangsterów z Pruszkowa. Zainteresowanie mediów zrobiło z niego celebrytę. Masa trafił do aresztu, podejrzany m.in. o... załatwianie pracy w policji – pisze Radosław Wojtas w artykule „Koronny celebryta”.

Film o Hanie Solo niemal w całości składa się z wyjaśnień. Czas zmienić nadtytuł „Gwiezdne wojny” na „Gwiezdna nostalgia” zauważa Piotr Gociek w tekście „Solo szybki i wściekły”.

Te obrazy i grafiki powstawały jako wyraz protestu. Mało kto z bogatych miał ochotę wieszać je na ścianie. Odpychały naturalizmem i brzydotą. Kłuły w oczy i miały kłuć – pisze Piotr Semka w artykule „Pozdrowienia z rynsztoku”.

Wielka Brytania stała się jedną wielką pralnią brudnych pieniędzy rosyjskich. Taka sytuacja zagraża bezpieczeństwu narodowemu kraju – alarmuje brytyjska Izba Gmin – zauważa Piotr Włoczyk w tekście „Brudne ruble”.

Rozmowy o wyjściu z UE Wielkiej Brytanii pokazują, że nie wiadomo, czy z Unią w ogóle można się rozstać – ostrzega Olivier Bault w artykule „Szantaż zamiast negocjacji”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy”, liczącego aż 120 stron, również dodatek specjalny: Sowiecka gra przeciw Polsce.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 28 maja 2018.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów