Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.05.2018

"Wprost" (19) Jak Sprzedano Polki Szejkom

Inne wersje: txt

Wprost (19) Jak sprzedano Polki Szejkom.

Kulisy handlu żywym towarem. Celebrytki, kobiety polityki – kim są ofiary seksbiznesu w Dubaju. Resort sprawiedliwości powinien skontrolować śledztwo w sprawie sutenerek wysyłających polskie prostytutki do krajów arabskich – mówi Piotr Krysiak, autor książki "Dziewczyny z Dubaju“ 

Ponadto w najnowszym wydaniu:

Morawiecki kontra Ziobro. Czy ugrupowanie Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego zastąpi w koalicji rządowej Solidarną Polskę? Jak nieoficjalnie dowiedział się „Wprost“, taki wariant jest ostatnio rozpatrywany w kręgach Zjednoczonej Prawicy.

Ludzie z przepaści. Dzięki garstce koczujących od trzech tygodni w Sejmie, ale także dzięki niechęci władzy do spełnieni ich postulatów, mieliśmy w mediach prawdziwy festiwal wiedzy o ludziach z niepełnosprawnościami.

Wyścigi konstytucyjne. Szykuje się spór między prezydentem a PiS o ustawę zasadniczą. Oba ośrodki władzy mają własne pomysły i n ie zamierzają ustąpić.

Społeczeństwo

Na końcu internetu. Materiał Agaty Jankowskiej o patostreamerach, pokazujących w internecie jak biją matkę, grożą śmiercią, nakłaniają nieletnich do obnażania się. Piją alkohol i prowokują bójki i na dodatek nie są osamotnieni. Na to wszystko patrzą dzieci i płacą jak za bilet do zoo.

Biznes

Nie chcę płacić składki na Rayanaira. Lotnisko w Modlinie działa jak przepompownia środków publicznych do firmy prywatnej.

Legalny bandyta. Po nowelizacji ustawy hazardowej wzrosły wpływy do budżetu z branży bukmacherskiej. Wkrótce na rynek wrócą automaty do gry.

Samorząd na rozdrożu. Co dalej z Polską lokalną? Nie uciekniemy od odpowiedzi na to pytanie, jeśli chcemy skutecznie rozwiązywać problemy małych ojczyzn oraz rozmawiać o przyszłości kraju. Prezydent Nowej Soli  Wadim Tyszkiewicz odebrał Złoty Klucz Wprost z rąk redaktora naczelnego Jacka Pochłopnia podczas 10 EKS w Krakowie.

Relacja Gala Orły Wprost w Gdańsku. Uhonorowani zostali nie tylko przedsiębiorcy.

Dodatek specjalny Ranking szpitali: Kardiologia – gdzie się leczyć.

Z cyklu 35 lat Wprost

Pracowałem u Trumpa. „Wprost“ dotarł do byłego pracownika Trumpów, dziś przedsiębiorcy, szefa placówek Medyk na podkarpaciu. Stanisław Mazur przyznawał, że Trumpowie zatrudniali ludzi nielegalnie, a także dyskryminowali Afroamerykanów.

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 7 maja trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów