Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

11.03.2018

"Wprost" (11) Ranking najbardziej wpływowych i opinotwórczych kobiet w Polsce 2018 r.

Inne wersje: txt

Wprost (11) Ranking najbardziej wpływowych i opinotwórczych kobiet w Polsce 2018 r.

Poznajmy najbardziej wpływowe i opiniotwórcze kobiety w naszym kraju wg. badania „Detektor Wprost“. Czołowe miejsca w rankingu zajmują kobiety, które upominają się o słabszych, wykluczonych i pomijanych, widzą problemy zwykłych ludzi albo ostro punktują polityków czy urzędników.

Wpływowe kobiety polityki kojarzą się przede wszystkim z programem 500 plus. Bezapelacynie pierwsze miejsce zajmuje Beata Szydło. Wśród dziennikarek wskazano Monikę Olejnik, Elżbietę Jaworowicz i Dorotę Wellman. Na co jeszcze wskazuje badanie można dowiedzieć się z artykułu Marcina Dzierżanowskiego "Najbardziej wpływowe Polki 2018"

Na stronach „Wprost“ również:

Polski dzień w Dolinie Krzemowej podczas sympozjum na Uniwersytecie Stanforda 21-23 marca 2018.

PMPG Polskie Media S.A. zaprasza na debaty:

- Finansowanie i zarządzanie innowacyjnymi przdziębiorstwami

- Inteligentna elektomobilność

- Autonomia na lądzie, w wodzie i w kosmosie. 

Tajemnice śmierci posła Rafała Wójcikowskiego z Kukiz’15

Niewykluczony jest udział osob trzecich w wypadku samochodowym posła Rafała Wójcikowskiego do jakiego doszło 19 stycznia 2017 r. Z sekcji zwłok wynika, że poseł chorował na pylicę węglową, to przypadłość głównie górników. Czy prokuratura wyjaśni wszystkie wątpliwości tej historii?

Ukryte wpływy Facebooka w felietonie „Pan Facebook“ Ewy Wanat o demokracji w świecie realnym i wirtualnym.

W cyku Społeczeństwo

Czy rolą państwa jest na siłę ratować trwałość polskich małżeństw? Rząd chce, aby rodziny w Polsce były pełne, więc szuka sposobów jak utrudnić rozwody, chociaż w Polsce rozstać się w świetle prawa i tak nie jest łatwo.

Biznes

Karne cła, to nowa broń Trumpa – czy będzie wojna handlowa w Europie? Światowy system handlowy nie jest z gumy. Grzegorz Sadowski pisze czym te sankcje grożą nie tylko Europie oraz i jakie będą ich skutki.

Konstytucja biznesu – drogowskaz dla urzędników rozmowa z minister Jadwigą Emilewicz.

Wprost“ 35 lat z kart historii. „W Polsce połowa premierów była z czapki“ polecamy tekst Anity Czech

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” 12 marca 2018 trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania

 

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów