Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

12.11.2017

„Do Rzeczy”: Lewacy znów wpadli w amok. Molestowanie – nowa obsesja

Inne wersje: txtpdf

– Akcja #MeToo miała położyć kres niecnym praktykom wobec kobiet. Tymczasem skończyć się może tym, że przed zaproszeniem koleżanki na kawę trzeba będzie podpisać szczegółową umowę. Jesteśmy właśnie świadkami kolejnej fali lewackiej paranoi  pisze Łukasz Warzecha w artykule „Samiec twój wróg”.

– Niesmaczny żart to nie gwałt – przekonuje Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, dyrektor CitizenGO Polska, w rozmowie z Agnieszką Niewińską.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– W zapowiedziach rekonstrukcji pozbycie się najsłabszych ministrów wcale nie jest najważniejsze – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Rząd na wybory”.

– Pomysł miał Paweł Demirski bardzo dobry: napisać dramat polityczny na podstawie książki Roberta Krasowskiego „Czas Kaczyńskiego. Polityka jako wieczny konflikt” – pisze Andrzej Horubała w tekście „K. jak Kaczyński”.

– Amerykański miliarder zasilił swoją fundację ogromną kwotą. Do jakiej akcji szykuje się Open Society Foundations? – zastanawia się Olivier Bault w tekście „18 miliardów Sorosa”.

– Stanisław Cat-Mackiewicz, pisząc o Adolfie Bocheńskim, odmalowuje dzieje Polski i mierzy się z całym zestawem polskich przesądów – zauważa Sławomir Cenckiewicz w artykule „Bocheński jako pretekst”.

– Kwestia reparacji wojennych jest już zamknięta – mówi Rolf Nikel, ambasador Niemiec w Polsce. W rozmowie z Jackiem Przybylskim podkreśla też, że nie ma żadnej wątpliwości, że Niemcy ponoszą moralną odpowiedzialność za potworne zbrodnie w Polsce. I celowo mówi tu o Niemcach, a nie o nazistach, ponieważ za tymi zbrodniami stali niemieccy żołnierze, którzy zabijali w imieniu Niemiec i obiecuje pomóc rządowi w Warszawie w walce z fałszowaniem historii i używaniem obraźliwego terminu „polskie obozy śmierci”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również obszerna relacja z Gali Strażnika Pamięci oraz rozmowa z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 13 listopada 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów