Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

16.07.2017

„Do Rzeczy”: Szydłowie. Polska rodzina.

Inne wersje: txtpdf

– Ksiądz, student medycyny, dyrektor szkoły, szefowa polskiego rządu, czyli „zwyczajni, porządni, otwarci ludzie” – bo tak o rodzinie Szydłów mówią mieszkańcy ich rodzinnego Przecieszyna pisze Maciej Pieczyński w artykule „Typowa polska rodzina” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”. 

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Pierwsze weto prezydenta wobec rządu, w sprawie regionalnych izb obrachunkowych, nie oznacza nagłego zwrotu w polityce głowy państwa, ale otwiera pole do spekulacji w co i z kim gra prezydent – pisze Kamila Baranowska w tekście „Droga do RIO”.

– Zarówno PiS, jak i „totalna opozycja” kierują się urojeniami i chciejstwem zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Wojna  fantomów”.

– To nie jest zwyczajny spór rodziców z lekarzami o to, jak leczyć dziecko. Sprawa Charliego Garda to element fundamentalnej debaty na temat przyszłości medycyny i praw rodzicówprzekonuje Tomasz P. Terlikowski w artykule „Wszyscy jesteśmy Charliem Gardem”.

19 lipca 1989 r. Wojciech Jaruzelski został, nie bez pomocy swych niedawnych przeciwników – ludzi Solidarności – prezydentem PRL. Warto przypomnieć, jak do tego doszło –  pisze Grzegorz Majchrzak w tekście „Prezydent «mniejsze zło»”.

– Witani niczym gwiazdy show-biznesu książę William i księżna Kate wraz z dwójką królewiąt to najlepsza dyplomatyczna broń Londynu. Nikt inny nie potrafi tak ocieplać wizerunku Zjednoczonego Królestwa zauważa Jacek Przybylski w artykule „Ofensywa brytyjskiego wdzięku”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Wojciech Engelking próbuje odpowiedzieć na pytanie „Kim jest Banksy?”, Piotr Semka zachęca do wakacyjnej podróży śladami Tomasza Manna, a Joanna Bojańczyk opisuje bunt kobiet-polityków, które chcą „przekroczyć granice odwiecznej beżowej garsonki”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 17 lipca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów