Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

14.07.2017

Rekrutacja redaktora naczelnego Wprost.pl. Natalia Rzewińska redaktor prowadzącą

Inne wersje: txtpdf

Natalia Rzewińska została nową redaktor prowadzącą serwis Wprost.pl. Zastąpi na tym stanowisku Marcina Lisa.  Jednocześnie trwa rekrutacja na stanowisko redaktora naczelnego serwisu.

Ostatnio pracą zespołu wydającego serwis Wprost.pl kierował Marcin Lis, który udanie przeprowadził redakcję przez zmianę Wprost.pl w nowoczesny odpowiadający aktualnym trendom serwis informacyjny, co znalazło potwierdzenie we wzrostach statystyk  (http://www.media.pmpg.pl/pr/355384/rekordowe-zasiegi-mediow-grupy-pmpg-polskie-media). Oba serwisy powiązane z głównymi tytułami wydawanymi przez Grupę PMPG Polskie Media notują rekordowe zasięgi.

„Dziękuję Marcinowi Lisowi za rzetelną pracę i stawienie – z sukcesem – czoła wielu wyzwaniom, które przed nim stały. Życzę mu powodzenia w dalszym życiu zawodowym” – mówi Michał Maciej Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media, wydawca „Wprost”.   

Natalia Rzewińska od dwóch lat związana jest z redakcją Wprost.pl, w której współpracowała m.in. przy wprowadzaniu nowego layoutu i wdrażaniu zmian  technologicznych, jest również wydawcą serwisu.

Jednocześnie PMPG Polskie Media prowadzi rekrutację na stanowisko redaktora naczelnego serwisu Wprost.pl. To stanowisko nowe w strukturze wydawnictwa. Jego utworzenie wynika ze strategii Grupy PMPG, która zakłada dynamiczny wzrost przychodów z Internetu oraz rozwój serwisów internetowych i cyfrowych kanałów dystrybucji. To powoduje, że przed redaktorem naczelnym Wprost.pl będą postawione wyzwania zarówno w zakresie tworzenia i rozwoju treści serwisu, jak i konkretne cele w zakresie jego monetyzowania.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów