Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.06.2017

„Do Rzeczy”: hejter Wałęsa  

Inne wersje: txtpdf

– Nawołuje do „pałowania” przeciwników, zapowiada „wykończenie” Kaczyńskiego, którego ludzie albo pożegnają się z władzą, albo będą „wyskakiwać przez okna”. Lech Wałęsa to dziś pierwszy hejter z anty-PiS  pisze Maciej Pieczyński w artykule „Hejter Wałęsa” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

– Nawet zakładając najgorszą wolę „totalnej opozycji” oraz jej mediów, nie da się racjonalnie objaśnić ich obecnego postępowania. Co w jej szeregach robią Lech Wałęsa i Władysław Frasyniuk? – zastanawia się Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Sekta trzymająca opozycję”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Jak Kazimierz Sowa z księdza zmienił się w medialnego celebrytę i pomocnika polityków Platformy – tłumaczy Piotr Semka w artykule „Dwie dekady dolce vita”.

– Czy coraz bliższa współpraca prezydenta Andrzeja Dudy i Pawła Kukiza przełoży się na ich sojusz w wyborach prezydenckich w 2020 r.? Taki wariant nie jest wykluczony. Chociaż na razie obaj mają poważniejsze problemy w swoich środowiskach zauważa Wojciech Wybranowski w tekście „Prezydencki rock and roll”.

 – Seria wywiadów, jakich udzielił ostatnio o. Arturo Sosa, generał Towarzystwa Jezusowego, to nie tylko smutny przykład odejścia od katolickiej czy choćby chrześcijańskiej ortodoksji tego kapłana, lecz także symptom głębokiej choroby duchowej dręczącej jezuitów – podkreśla Tomasz P. Terlikowski w artykule „Choroba Kościoła”.

– Franciszek Sawicki, który osobiście zastrzelił Danutę Siedzikównę i Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, świetnie odnalazł się w PRL – pisze Maciej Bartków w tekście „Morderca  »Inki«”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również  Jacek Przybylski o wizycie Donalda Trumpa w Polsce, Piotr Gociek o „War Machine” – produkcji Netflixa z Bradem Pittem oraz Joanna Bojańczyk o modowych trendach bez kreatorów.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 19 czerwca 2017. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paperlit.android.wprost)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/pl/app/wprost-kiosk/id459708380?mt=8).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów