Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

13.02.2017

Aneta Rumniak dyrektorem marketingu i nowych mediów Grupy PMPG Polskie Media

Inne wersje: txtpdf

Aneta Rumniak od poniedziałku dołączyła do zespołu PMPG Polskie Media na stanowisku dyrektora marketingu i nowych mediów. Dotychczas obszar ten był nadzorowany i kierowany bezpośrednio przez Andrzeja Chmiela, członka Rady Nadzorczej PMPG Polskie Media.

Rumniak będzie odpowiedzialna za wdrożenie strategii nastawionej na zwiększenie sprzedaży w oparciu o nowoczesne produkty reklamowe i monetyzację treści w serwisach internetowych oraz wzmocnienie wizerunku marek i budowanie zasięgu grupy.

„Transformacja tradycyjnych biznesów mediowych w kierunku digital nabiera rozpędu. Rozwój rynku reklamy i dystrybucji cyfrowej,  dane o zaangażowaniu użytkowników w odbiór mediów oraz aktywne wsłuchiwanie się w potrzeby partnerów biznesowych to filary, na których będziemy opierać ofertę dla naszych klientów. Cieszę się, że mogę być częścią tego procesu” – mówi Rumniak o swoim akcesie do zespołu PMPG Polskie Media.   

Aneta Rumniak ostatnio pracowała w grupie wydającej dziennik „Rzeczpospolita” na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji Digital. Wcześniej również była związana z wydawcą „Rzeczpospolitej”, pracując jako Dyrektor Marketingu. Zajmowała się m.in. promocją tytułów i serwisów internetowych grupy, wdrażając strategię digital w obszarze marketingu. Pracowała także w Grupie Netsprint jako Digital Strategist. Jest certyfikowanym specjalistą Google AdWords i Google Analytics. Ma również certyfikat DIMAQ (IAB), Professional Diploma in Digital Marketing oraz dyplom London School of Public Relations.

***

Andrzej Chmiel, członek Rady Nadzorczej PMPG Polskie Media od 2009 roku (biogram), będzie teraz wspierał działania promocyjne związane z premierą filmu „Gwiazdy” produkowanego przez spółkę zależną PMPG, Film Point Group. Fabularyzowany dokument w reżyserii Jany Kidawy Błońskiego ma trafić do kin 12 maja. Opowiada historię Jana Banasia, legendarnego piłkarza Górnika Zabrze. To opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. W rolę Jana Banasia wcielił się Mateusz Kościukiewicz. W filmie zobaczymy także Pawła Deląga, Magdalenę Cielecką, Sebastiana Fabijańskiego, Karolinę Szymczak i Aleksandrę Gintrowską.

Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów