Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

12.02.2017

„Do Rzeczy”: Wielka hipokryzja mediów. Lewacy bez skrupułów grają nieszczęściem syryjskich dzieci  

Inne wersje: txtpdf

– Historia 10 syryjskich sierot z Aleppo, których Sopot rzekomo nie mógł przyjąć przez zły PiS, jest nieprawdziwa. W rzeczywistości Ewa Kopacz razem z Grzegorzem Schetyną fundusze na syryjskich uchodźców obcinali, a rząd Beaty Szydło je radykalnie zwiększył zauważa Witold Repetowicz w artykule „Okładanie  sierotami” w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”.

– Operacja „Sieroty z Aleppo” to tylko kolejny zabieg środowiska, które od zawsze posługuje się kłamstwem i manipulacją  – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Bezmiar hipokryzji”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Ostatnie spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z Angelą Merkel to podsumowanie dialogu, który trwa dość długo. Otwiera się nowa faza wzajemnych stosunków – stwierdza Piotr Semka w artykule „Triumf cierpliwości”.

– „Do Rzeczy” dotarło do dokumentu, który ukazuje skalę zaniedbań  i nieprawidłowości finansowych w ogólnopolskich strukturach Komitetu Obrony Demokracji – informuje Marcin Makowski w tekście „Miliony KOD bez rozliczeń”.

Rosyjska agentura nakręca w Polsce spory mówi prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Zamiast dyskusji – szantaż emocjonalny. „Kto nie z nami, ten winien cierpień pacjentów!” – tak można streścić przekaz posła Liroya­Marca. To nic, że lekarze marihuanę przepisują bardzo rzadko. Poseł Kukiz’15 lekarzom nie ufa pisze Maciej Pieczyński w tekście „Marihuana nie  jest panaceum”

Efekt Franciszka, o którym tyle się mówi w mediach, widać głównie w kwestiach papieskiego PR. Nic nie wskazuje na to, by przekładał się on na masowe nawrócenia czy powroty do Kościołazauważa Tomasz P. Terlikowski w artykule „Niechciany efekt Franciszka”.

Wojna atomowa, pandemie lub naturalne kataklizmy mogą doprowadzić do zagłady ludzkości. Na świecie powstają więc drogie apartamenty, które mają zapewnić przetrwanie garstce wybranych pisze Jacek Przybylski w tekście „Luksusowe  arki Noego”.

Potrzeba zachęt do oszczędzania mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku, w rozmowie z Edytą Hołdyńską.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Łukasz Warzecha o Donaldzie Tusku, Piotr Gociek o serialu „Wielkie kłamstewka”, a także Waldemar Łysiak na Walentynki.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 13 lutego 2017 r. Tygodnik „Do Rzeczy” można też czytać w popularnej na całym świecie aplikacji Kiosk Google  Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto (http://www.nexto.pl/e-prasa/tygodnik_do_rzeczy_p35465.xml?archival), e-Kiosk (http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=issue&id_issue=89576) oraz w nowej aplikacji odpowiednio dla: 

- systemu Android: (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.dorzeczy)

- systemu iOS (https://itunes.apple.com/us/app/do-rzeczy/id1096077652?mt=8).

Wydawcą tygodnika „Do Rzeczy” jest Orle Pióro, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Zapamiętaj mnie
Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów